فقط با کسری از کسب و کارهای هاوایی، ملوکایی و لانایی (Moloka’i
and Lāna’) ارائه دهنده یک فرصت آرامش بخش برای تفریح هستند.

• فرودگاه های مولوکای و لانای خدماتی را به فرودگاه های اصلی ارائه می دهند. هیچ وسیله حمل و نقل عمومی وجود ندارد، بنابراین بازدیدکنندگان باید خودرو اجاره کنند.

 

 

 

به بازدیدکنندگان تجربه‌ای منحصر به فرد و اصیل ارائه می‌دهند که با جزایر محبوب‌تری مانند اواهو و مائویی متفاوت است.
که به خاطر سواحل زیبایش، سبزی فراوان و ارزش‌های فرهنگی غنی‌اش شناخته شده است

 

 

روز 1

صبح را با بازدید از شهر کاوناکاکای (Kaunakakai) در ملوکایی آغاز کنید، جایی که می‌توانید در کافه معروف کانمیتسو (Kanemitsu) شیرینی بخورید. سپس به سمت شرق ملوکایی حرکت کنید و در مسیر، در محوطه ماهیگیری اولاپوئه ( Ualapue Fishpond) توقف کنید. سپس میتوانید در ساحل بیست مایل (Twenty-Mile Beach)، ناهار پیک نیک کنید.

 

محوطه ماهیگیری اولاپوئه
محوطه ماهیگیری اولاپوئه
ساحل بست مایل (Twenty Mile Beach)
ساحل بست مایل (Twenty Mile Beach)

 

 

بعد از ظهر به سمت شمال حرکت کنید تا به زیباترین منطقه جزیره، دره هالاوا (Hālawa Valley) برسید. افراد ماجراجو می‌توانند به سمت آبشار مئولا (Moa’ula Falls) در یک پیاده‌روی دو ساعته بروند.

 

دره هالاوا (Hālawa Valley)
دره هالاوا (Hālawa Valley)

 

آبشار مئولا (Moa’ula Falls)
آبشار مئولا (Moa’ula Falls)

 

روز 2

صبح را در شهر لانای، تنها شهر کشت آناناس در هاوایی، آغاز کنید. ابتدا به هتل تاریخی لانای (Hotel Lāna’i) سر بزنید و سپس به لوآهیوا پتروگلیفس (Luahiwa Petroglyphs) بروید که به دلیل داشتن قدرت مقدس در گذشته، معروف شده است. سپس به سمت جنوب حرکت کنید تا به خلیج مانله (Mānele Bay)  و خلیج هولوپوئه (Hulopo’e Bay) بروید که خانه دلفین‌های چرخنده هاوایی است. در پاتیوی بادی هتل چهار فصل لانای و خلیج مانله، ناهار گرم و خوشمزه‌ای بخورید و استراحت کنید.

 

هتل تاریخی لانای (Hotel Lāna’i)
هتل تاریخی لانای (Hotel Lāna’i)
لوآهیوا پتروگلیفس
لوآهیوا پتروگلیفس

 

در بعد از ظهر، به سمت شمال شهر لانای حرکت کنید تا به باغ خدایان (Garden of the Gods) بروید. این باغ به دلیل سال‌ها باد و باران، دارای تشکیلات سنگی عجیب و غریبی است. سپس شب را در ساحل شیپ‌رک بیچ (Shipwreck Beach)، با دیدی به کشتی امداد جنگ جهانی دوم، سپری کنید.

 

باغ خدایان
باغ خدایان

 

ساحل شیپ‌رک بیچ
ساحل شیپ‌رک بیچ

 


 

 

در نتیجه، هاوایی، ملوکایی و لانایی فرصتی منحصر به فرد برای تجربه زیبایی طبیعی جزایر ارائه می‌دهند. اجاره ماشین برای بررسی این جزایر ضروری است و بازدیدکنندگان می‌توانند از فعالیت‌های متنوعی مانند پیمایش کوه، شنا و لذت بردن از غذاهای خوشمزه لذت ببرند. با برنامه‌ریزی خوب، بازدیدکنندگان می‌توانند از وقت خود در هاوایی بهترین استفاده را کنند و خاطراتی به یاد ماندنی ایجاد کنند.

 

 

.