محلی

تصور کنید صبح زود است و شما برای رفتن به بازار آماده می‌شوید. خورشید درخشان است و همه جا پر از شلوغی است. غرفه‌های پررنگ کنار هم قرار دارند. در یک غرفه، متوجه گوجه‌فرنگی‌های خوشبو و بهاره شده می‌شوید. مممم… باید چند تا از آن‌ها را بگیرید!

به غیر از سبزیجات باغچه، سوسیس تازه، پنیر سنتی و شراب محلی، خرید محصولات محلی یک تجربه فراموش نشدنی است. این یک لذت برای حس هاست و برای تهیه مواد تازه برای افزودن به موجودی اصلی شما مناسب است. اما به خاطر داشته باشید که برخی از موارد نیاز به دستورالعمل دقیق دارند و در طول سفر شما باید به دقت با این محصولات رفتار کرده و در یخچال نگهداری شوند.

 

 

 

قبل از اینکه راه بیفتی

تهیه وسایل اساسی  غذایی قابل حمل چند تا نکته اساسی دارد، مانند ادویه‌جات، پیاز، سیر، روغن، آرد و قهوه. همچنین، محصولات کنسروی مانند ماهی تن و لوبیا که نیاز به یخچال ندارند و قبل از ترک منزل قابل خرید هستند، بسیار عملی هستند. سپس، بعد از رسیدن به مقصد تعطیلاتتان، می‌توانید خواص منطقه‌ای و میوه و سبزیجات تازه را خریداری کنید.

 

خوب و باحال!

محصولات لبنی (مگر شیر UHT بسته‌بندی نشده یا شیر بادام)، ماهی و گوشت که تنها برای مدت کوتاهی قابل نگهداری هستند، باید در دماهای بین ۲ درجه سانتیگراد تا ۶ درجه سانتیگراد نگهداری شوند. این محصولات را در ظروفی با درپوش هوا بند نگهداری کنید تا از آنها محافظت شود. شما می‌توانید با بو و ظاهر آن، تشخیص دهید که آیا هنوز خوب است یا نه. قبل از مصرف، این غذاها را تست کنید: غذاهای تازه بوی بی‌طعمی دارند؛ و گوشت و ماهی باید سفت، مقاوم در برابر فشار و دارای رنگ مناسبی باشند. از آنجا که مقدار زیادی از غذا در آشپزخانه کمپینگ کوچک سخت است، بهتر است به طور مکرر خرید کنید و غذاهای تازه را به سرعت مصرف کنید.

 

خوب است بدانید: ماندگاری

 • ماهی تازه: 1 روز
 • گوشت گاو: 3 روز
 • گوشت گوساله و خوک: 2 روز
 • طیور: 1-2 روز
 • چرخ کرده: در روز خرید مصرف شود

 

fresh chilli

 

از انبار سرد

یک کولر با بلوک های یخچالی کافی است تا نوشیدنی ها را سرد نگه دارد، اما هر چه بیشتر جعبه باز شود، محتویات آن سریعتر گرم می شوند. برای مواد مانند سوسیس، پنیر، گوشت، ماهی یا سس های باز شده، نیاز به یک راه حل موثر و بلند مدت دارید. کولرهای برقی با اندازه ها و حالت های کاری مختلف در دسترس هستند.

هنگام خرید سردکن، باید به این نکات توجه کنید که جعبه چقدر صدا می‌کند، آیا برای سفرهای بلند مناسب است و چقدر در دمای بیرونی بالا به طور قابل اعتماد کار خواهد کرد. همچنین باید اطلاعات زیر را بدست آورید: آیا می‌توان با استفاده از باتری خودرو (12 ولت)، از سیستم تامین برق در اردوگاه (120 ولت) یا با استفاده از سیستم خورشیدی با کارایی انرژی بالا بر روی سقف جعبه کار کرد؟ اگر می‌خواهید گزینه‌های خود را باز نگه دارید، باید یک سردکن هیبریدی را خریداری کنید که همچنین از گاز هم استفاده کند. یا می‌توانید یک یخچال کمپینگ مناسب با بخش فریزر کوچک خریداری کنید.

stackup in freezer
سردکن/یخچال

 

چیدن اقلام

قرار دادن موارد به صورت پشت سر هم بهترین روش برای نگهداری در یک کولر است، که اطمینان می‌دهد همه چیز سرد و خشک باقی بماند.

 • لایه اول:
  ایده آل است که یک گریل (شبکه استیل) را در پایین قرار دهید تا هیچ چیز در آب متصاعد شده قرار نگیرد
 • لایه دوم:
  در اینجا، ظروف ذخیره‌سازی مستطیلی حاوی غذا را بین بطری‌های آب یخ زده یا بسته‌های یخچالی قرار دهید
 • لایه سوم:
  بهتر است تا برای آرامش بهتر، پنیر، سوسیس و گوشت را بر روی یک گریل (شبکه استیل) دیگر قرار دهید و سپس عناصر خنک کننده اضافی را در بالای آن قرار دهید.
stackup-items-in-freezer
چیدمان اقلام در سردکن/یخچال

 

 


 

 

پایان