بررسی انواع مختلف کمپرها

کمپینگ بیش از روندن چادر و خوابیدن زیر آسمان ستاره‌ای است. یک تجربه است که می‌تواند با توجه به سلیقه شخصی، از لوکس تا ساده و بدون هیچ تجهیزاتی شخصی سازی شود. کمپینگ برای کمپرهای بلندمدت گستره‌ای از تجربیات ارائه می‌دهد. از آن‌هایی که به دنبال اقامت لوکس در RV کاملاً تجهیز شده هستند تا کسانی که از کمپ ساده و بدون هیچ تجهیزاتی بیشتر لذت می‌برند. با وجود این همه گزینه، یک تجربه کمپینگ کامل برای همه وجود دارد.

 

لوگو کمپ ون

 

علاقع مند به کمپر ون

آزادان روحی، همیشه آرامش کامل را در کمپرهای رترو ون را درون خود حس کرده و اغلب انواع سرگرمی‌های شیک و موج‌سواری را از داخل مشاهده می‌کنند. در ادامه یک برنامه روزانه معمولی برای علاقمندان به کمپرها آمده است که: به خواب علاقه‌پیشه‌ی خود لوسی دهید، یک جلسه یوگا داشته باشید، موج‌سواری کنید و از آفتاب و دریای زیبای محیط خود لذت ببرید، در پایان با یک قهوه خوردن ار روز خود لذت ببرید.

کمپر لوکس

این کمپرها زمانی از خدمات رفاهی خودشان حرفه‌اي می‌گویند که بدون وجود آن ها در خلال تعطیلات، نمی‌توانند تفریح کنند. از این رو، آن‌ها کمپرهای خود را تبدیل به یک کاخ شیک کاملا تجهیز شده‌ی چرخ‌دار می کنند. کلیه‌ی وسایل رفاهی مورد نیاز از جمله آشپزخانه‌ی پیشرفته، ماشین لباس‌شویی، تلویزیون تخت‌دار و حتی یک گاراژ همگی به صورت مناسب در آن شامل شده‌اند. گروهی دیگر به “گمپینگ” علاقه‌مندند که در حال حاضر از پراستفاده‌ترین گزینه‌هاست. به این صورت کمپینگ همراه با محصولاتی مانند چادرهای لوکس و قسمتی از مبلمان یا وسایل واقعیتی الهام‌بخش در صفحاتی بسیار زیباانگیز و شیک ارائه می‌شود.
لوگو کمپ لوکس

کمپر در طبیعت و وحشی

شعار “بازگشت به ریشه‌های خود” برای کمپربازان جلوه می‌کند. طبیعت‌دوستان دروازه‌های مختلف برای ماجراجویی باز می‌کنند، از پیاده‌روی در طبیعت، پخت و پز بر روی آتش گرفته تا ارزشگذاری خودشان برای شب‌های گذرانده در جنگل. شاید هیچ ایمیلی بیشتر از ابراز نیازهای لازم – از جمله لوازم شخصی تا وسایل پخت و پز – برای این نوع از کمپرها نتواند بیانگر سلیقه‌ی واقعی‌ آن‌ها باشد.

کمپ طبیعت

کمپر خانوادگی

همش داخل کاروان یا چادر؛ این کمپرها تصمیم دارند همه چیز را به جز سینک آشپزخانه با خود ببرند. دوچرخه، بادشکن و هر چیز دیگری که به ذهنتان می‌رسد را در بارشان خواهید یافت. کمپرهای «پدر و مادر جدید» نیز بر روی اراضی کمپینگ دیده می‌شوند. والدین تازه وارد برای تعطیلات اولین بچه‌شان طرفدار شدید کمپ خانوادگی اند.

کمپر بلند مدت

کمپری بلندمدت می‌تواند به عنوان ساکنان بومی اردوگاه در نظر گرفته شود. این کمپرها با زحمت زیاد، زمینی که در آن کمپ زده‌اند را به خانه دومی تبدیل می‌کنند که شامل چادر و پرده خورشیدگیر، کمد آشپزخانه و اتصال تلویزیون است. آن‌ها هم مورد استهزا و هم ترس قرار می‌گیرند، اما نیازی به ترس از این «رئیسان» غیررسمی نیست: غالباً وقتی کمپرهای تازه وارد به اردوگاه می‌شوند، توسط آن‌ها به دوستی پذیرفته می‌شوند.